تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دی 1400 - 18:11
15 بازدید
کد خبر : 4728

آمادگی جسمانی کارکنان دولت ادارات

گزارش :مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت ادارات استان لرستان گرامیداشت یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

ورزش های همگانی استان لرستان به میزبانی اداره رفاهی شرکت مخابرات منطقه لرستان در سالن ورزشی پیام مخابرات به مناسبت یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ۶۳۰۰ شهید استان در رشته آمادگی جسمانی جهت انتخاب تیم استان جهت حضور در رقابت

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری صدای طرهان کمیته کارکنان دولت ادارات استان با همکاری کمیته آمادگی جسمانی هیئت ورزش های همگانی استان لرستان به میزبانی اداره رفاهی شرکت مخابرات منطقه لرستان در سالن ورزشی پیام مخابرات به مناسبت یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ۶۳۰۰ شهید استان در رشته آمادگی جسمانی جهت انتخاب تیم استان جهت حضور در رقابت های کشوری با هدف ایجاد فضایی صمیمی و پویا در بین بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان با حضور تیم هایی از دستگاههای اجرایی استان لرستان در ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ برگزار گردید.


مسابقات در شش رده سنی برگزار گردید که در پایان مسابقات عناوین ذیل توسط کارکنان دستگاههای اجرایی کسب عنوان قهرمانی نمودند:
مقام اول تیمی: اداره آموزش و پرورش استان
مشترکا مقام دوم تیمی: اداره ورزش و جوانان استان و بانک سپه
مقام سوم: اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود
فاطمه قیاسوندی سرپرست فنی مسابقات ، منظر ربیعی داور ، فاطمه ساکی نائب رئیس کمیته آمادگی جسمانی استان و سرداور، زهرا شمس بیرانوند نائب رییس هیات ورزش های همگانی استان و مریم جعفری رئیس کمیته کارکنان دولت ادارات استان در برگزاری این دوره از مسابقات حضور فعال داشتند.مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت ادارات استان لرستان گرامیداشت یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

.

کمیته کارکنان دولت ادارات استان با همکاری کمیته آمادگی جسمانی هیئت ورزش های همگانی استان لرستان به میزبانی اداره رفاهی شرکت مخابرات منطقه لرستان در سالن ورزشی پیام مخابرات به مناسبت یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ۶۳۰۰ شهید استان در رشته آمادگی جسمانی جهت انتخاب تیم استان جهت حضور در رقابت های کشوری با هدف ایجاد فضایی صمیمی و پویا در بین بانوان شاغل دستگاههای اجرایی استان با حضور تیم هایی از دستگاههای اجرایی استان لرستان در ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ برگزار گردید.


مسابقات در شش رده سنی برگزار گردید که در پایان مسابقات عناوین ذیل توسط کارکنان دستگاههای اجرایی کسب عنوان قهرمانی نمودند:
مقام اول تیمی: اداره آموزش و پرورش استان
مشترکا مقام دوم تیمی: اداره ورزش و جوانان استان و بانک سپه
مقام سوم: اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود
فاطمه قیاسوندی سرپرست فنی مسابقات، منظر ربیعی داور ، فاطمه ساکی نائب رئیس کمیته آمادگی جسمانی استان و سرداور، زهرا شمس بیرانوند نائب رییس هیات ورزش های همگانی استان و مریم جعفری رئیس کمیته کارکنان دولت ادارات استان در برگزاری این دوره از مسابقات حضور فعال داشتند.


در پایان این رقابت ها از طرف هیئت ورزش های همگانی در قالب برنامه فرهنگی از زهرا هندی زاده خواهر شهید والامقام و فرحناز چگنی پیشکسوت ورزشی تجلیل به عمل آمد.
در پایان این رقابت ها از طرف هیئت ورزش های همگانی در قالب برنامه فرهنگی از زهرا هندی زاده خواهر شهید والامقام و فرحناز چگنی پیشکسوت ورزشی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

خبرنگار:نسترن طرهانی نژاد

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.